Naruto: Shippuden | Exxxtrasmall Hope Harper My Miniature Life Like Doll 12 01 2017 rq mp4 | Watch Movie
Chuchel (2018) DINOByTES / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 9-03-2018, 02:08  GRY / PC
Chuchel (2018) DINOByTES / Polska Wersja Językowa


Chuchel (2018) DINOByTES / Polska Wersja Językowa


Opis:

Chuchel to przygodówka typu point-and-click opracowana przez niezależny czeski zespół Amanita Design; w portfolio studia można znaleźć ciepło przyjęte tytuły: Machinarium, Botaniculę oraz serię Samorost. Opisywana tutaj produkcja pojawiła się na platformie PC Windows.

Akcja Chuchel toczy się w fikcyjnym świecie zamieszkałym przez fantastyczne istoty. Głównym bohaterem gry jest tytułowy Chuchel, czyli czarny stworek przypominający owłosioną kulkę. Protagonista wyrusza wraz ze swoim rywalem Kekelem na pełną niebezpieczeństw wyprawę - ich celem jest dopadnięcie tajemniczego złoczyńcy i odzyskanie skradzionej przez niego wisienki.

W wydanym na platformie PC Windows Chuchel akcję obserwujemy z boku. W trakcie rozgrywki zajmujemy się przede wszystkim rozwiązywaniem pomysłowych łamigłówek i wchodzeniem w interakcję z oryginalnymi postaciami neutralnymi. Każda plansza to osobne wyzwanie: mamy na przykład okazję spotkać się z oszalałymi Pac-Manami, wziąć udział w ptasim wyścigu czy choćby spróbować przechytrzyć Potwora z basenu. Poza tym nie brakuje tu odwołań do klasycznych gier wideo, a całość doprawiono solidną dawką humoru sytuacyjnego.

Opis Uploadu:

Waga: 646.3 MB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne (gra posiada tylko interfejs graficzny)
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.


Zabezpieczone linki:
Podobne newsy

Komentarze: 0   Wyświetleń: 246  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler