Eamon Farren | Wreckfest-CODEX | Bailaras (2017) Full Punjabi Movie Watch Online Free Watch Bailaras Full Movie Online, Free Download Bailaras (2017) Full Movie, Bailaras Full Movie Download in HD Mp4 Mobile Movie, Watch online Bailaras Full Movie Free Download :Bailaras is the story of a villager named JAGGA, who owns a Belarus tractor and is famous for winning tochan (tug of war between tractors) competitions in and around his village.
Software Architecture for Software Engineers
Dodał: LeeAndro   Data: 13-06-2018, 19:24  KURSY
Software Architecture for Software Engineers
Software Architecture for Software Engineers
MP4 | Video: AVC 1280x720 | Audio: AAC 44KHz 2ch | Duration: 1.5 Hours | Lec: 65 | 192 MB
Genre: eLearning | Language: English

Uczyć się wszystkie podstawy oprogramowania architektura oprogramowania i duży-architekt

główną zaletą programu-architektury jest zapewnienie racjonalizacji procesu rozwoju, dlatego tak skutecznie, jak to możliwe praktycznie


Uczyć się wszystkie podstawy oprogramowania architektura oprogramowania i wielki architekt
Nie każdy inżynier-programista zgadza się z ideą definicja architektury w każdej sytuacji i niezależnie od wielkości zespołu. Niektórzy twierdzą, że jeśli tylko jedna osoba jest zaangażowana, architektura oprogramowania nie jest wymagane. Jednak większość oprogramowania-konsultingowe i inżynieryjne eksperci uważają inaczej. Większość z nich uważa, że architektura oprogramowania-to podstawowa zasada, że każdy programista powinien przytulić się.
Główną zaletą programu-racjonalizacja architektury oprogramowania-proces rozwoju i, w ten sposób, że jest ono na tyle skutecznie, na ile to praktycznie możliwe. W architekturze oprogramowania musi ogłosić "
how to guide" gatunków "to jest to, jak tworzymy aplikacje."
Określamy architektura oprogramowania jako stale rozwijająca się i spójny zestaw rozwiązań technicznych i architektonicznych wzorów, które są wykonane tak, że strukturę kodu, można rozwijać spełniają wszystkie wymagania oprogramowania, podczas gdy zawarte drążek atrybuty, takie jak wydajność, jakość, skalowalność, łatwość konserwacji i wygodę użytkowania.
Jak definicja mówi, ważne jest, aby myśleć dokładnie, dzięki programowej architektury na długo przed napisać swoje pierwsze linijki kodu. Dlatego, frontend i backend-deweloperzy muszą pracować razem, już w pierwszych fazach rozwoju, aby upewnić się, że tworzona struktura jest stabilna, ogromna skalowalność.
Jako architektury opracował architekt oprogramowania, przejście od określenia głównych sił, projektowania architektury rozwiązania, w tym i te, które określają, jak te projekty w najbliższych miesiącach i latach.
Główne siły, prawie zawsze dostają zasilanie poprzez firmowe popyt, szybkie rezultaty, poprawa rozwoju oprogramowania elastyczności i lepsze wsparcie dla różnych procesów i procedur działania. Jednak, zdarzają się przypadki, kiedy własny popyt jest głównym sterownikiem do tego siły witalne.
Idziemy z tym kursem na oprogramowanie-poprawić architekturę i rozpocząć swoją karierę w architektury.

DOWNLOAD
uploadgigPodobne newsy

Komentarze: 0   Wyświetleń: 9  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler