Avengers: Infinity War | Back to login | Read more about Meteorlar (2017) movie
Scientific Toolworks Understand 5.0.945
Scientific Toolworks Understand 5.0.945
Scientific Toolworks Understand 5.0.945 (x86/x64) | 72.1/81.5 Mb

Zrozumieć dostarcza Ci aktualne informacje o kodzie. Szybko zobaczyć wszystkie informacje na temat funkcji, klas, zmiennych itp. jak są one nazywane, zmiany i interakcji z nim. Łatwo zobaczyć, nazwać drzewa, metryki, linki i inne informacje na chciałbyś wiedzieć o kodzie


Metryki i raporty
wiem, że to bardzo skuteczne zbieranie metryk kodu i dostępności różnych sposobów, aby go zobaczyć. Istnieje znaczna kolekcja standardowych wskaźników, szybko dostępne, a także możliwość pisania własnych wskaźników, gdy nie pokrywa dokładnie to, co trzeba.
Graficzny
rozumiem, oferuje grafiki, co pozwoli ci zobaczyć, jak twój kod łączy się (zależności), jak płynie (sterowanie przepływem grafiki), jakie funkcje powodują inne funkcje (połączenie grafiki), i wiele innych. Istnieje wiele opcji ustawień, co pozwala na wyświetlanie tylko to, co jesteś zainteresowany w tym, aby harmonogram najlepiej pasuje do tego, co trzeba.
Standardy testowania
zrozumiem zapewnia sposób, aby sprawdzić swój kod za pomocą opublikowane standardy kodowania, lub swoje własne standardy. Kontrole te mogą być wykorzystywane do sprawdzania zasad nazewnictwa, metryki wymagań, wydanych najlepszych praktyk, lub jakieś inne zasady lub Konwencji, które są ważne dla zespołu.
Analiza zależności
Zobacz wszystkie zależności w kodzie i jak są one połączone. Zobaczyć te zależności, wykorzystując interaktywny wykres zrozumieć lub za pomocą przeglądarki tekstowej zależności. Oba pozwoli ci zobaczyć wszystkie zależności, szybko i łatwo, na wysokim poziomie lub окопаться i uzyskać szczegółowe informacje.
Potężny edytor
rozumiem-to pełna nowoczesny graficzny interfejs programowania, który obejmuje wszystkie nowoczesne funkcje, których można oczekiwać. Został on zaprojektowany od podstaw z myślą o мультимониторных obsłudze i zawiera zakładki, grupy kart, doktorze, wyróżnianie składni, autouzupełnianie, i składnia na podstawie naginanie i dodając po prostu wymienić tylko kilka.
Wyszukaj
kilka opcji dostępne do wyszukiwania w zrozumieć. Do natychmiastowego rezultatu, korzystać z naszych "szybkiego wyszukiwania", która oferuje rezultaty, zanim jeszcze skończysz pisać. Rozumiem również zapewnia opcje wyszukiwania, bardziej indywidualne i złożone zapytania, takie jak wyrażenia regularne i wyszukiwanie wzorca.
Języki
rozumiem, obsługuje ponad dziesięciu języków i może pracować z bazami kodu napisanych w różnych językach. To pozwala zobaczyć połączeń i zależności między językami, tak, że można uzyskać informacje na temat całości systemu.
Okna 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne newsy

Komentarze: 0   Wyświetleń: 10  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler