Coco Jack Gillies | 100.Bullets.Brother.Lono.Limited.Series.2.of.8.Sep.2013.SCAN.Comic.eBook-iNTENSiTY | Jason Burkey
Ashampoo PDF Pro 1.1.0 DC 08.06.2018 Multilingual + Portable
Ashampoo PDF Pro 1.1.0 DC 08.06.2018 Multilingual + Portable
Ashampoo PDF Pro 1.1.0 DC 08.06.2018 Multilingual + Portable | 275/209 Mb

Program Ashampoo Formacie PDF Pro to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania i edycji dokumentów PDF. W programie jest wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia, konwersji, edycji i ochrony twoich plików. Stworzyć idealny rozmiar dokumenty, które mogą być odczytywane na dowolnym urządzeniu, należy używać szyfrowania w celu ochrony swojej własności, gdy jest to konieczne


Twoje pliki PDF jest teraz tak łatwo edytowalne dokumenty Word!
Z pomocą Ashampoo formacie PDF, tworzenie, edycja i opisywanie dokumentów PDF staje się tak samo łatwo, jak eksportować je do dalszej obróbki w programie Microsoft Word lub innych aplikacji. Program PDF zawsze zapewnia doskonałe rezultaty - czy pracujesz z tekstem i obrazami, wymiana czcionki, zmieniać układy lub zmienić kolejność stron w dokumencie.
Program PDF konwertuje pliki PDF na dokumenty tekstowe do edycji w MS Office lub program zarządzania. Formacie HTML, epub, w formacie JPG lub rtf obsługiwane formaty jak wy. Program PDF Professional, a ponadto obsługuje optyczne rozpoznawanie znaków do konwersji Zeskanowanych dokumentów do edycji i wyszukiwania dokumentów.
Program Ashampoo PDF pozwala zmieniać, dodawać, usuwać i edytować całe akapity i strony tekstu. Jeśli chcesz, wbudowanego w dzienniku zmian podkreśli wszystkie modyfikacje do łatwego przeglądu. Wbudowane sprawdzanie pisowni eliminuje pomyłki i automatyczne dzielenie wyrazów gwarantuje, że twoje teksty będą wyglądać dobrze.
Edycja dokumentów wietrzyk z Ashampoo Formacie PDF. Przestawiać i usuwać lub przycinać i obracać poszczególne strony, jak uważasz. Można nawet wstawić strony z innych dokumentów PDF lub połączyć kilka dokumentów w jeden plik.
Program PDF można tworzyć wysokiej jakości pliki PDF z dowolnej aplikacji Windows. Po prostu kliknij przycisk "drukuj" i wybierz opcję włącz program w pdf wirtualna drukarka. Jeśli rozmiar ma znaczenie, to Ashampoo PDF może automatycznie obniżyć jakość obrazu, na przykład, dla uproszczenia internetowe wydanie.
Program PDF pozwala łatwo dodawać komentarze w PDF-dokumenty, ilustrujące ważne szczegóły i podkreślić poszczególne fragmenty za pomocą narzędzia "wskaźnik". To również pochodzi z gotowymi do użycia stempli w rodzaju "ok!" lub "poufne!".
Praca z grafiką i rysunkami łatwo za pomocą Ashampoo Formacie PDF. Wstawianie, edycja, przenoszenie i wycinanie obiektów w razie potrzeby. Można nawet używać ich jako znaków wodnych w celu ochrony swojej własności intelektualnej, lub sklonować je do ponownego użycia.
Znajdź i zamień funkcje w Ashampoo plików PDF wykracza poza innymi aplikacjami PDF. Oprócz tekstu, można również zastąpić czcionki, aby szybko zmienić wygląd swoich dokumentów. Program PDF nawet pozwala zastosować tę funkcję w wielu plikach, na przykład, zmienić lub zaktualizować hiperłącza w świecie.
Program w formacie PDF Professional jest wyposażony w potężny silnik OCR do rozpoznawania i konwersji obrazów do tekstu, na przykład na ekranie lub skanowanych dokumentów na edytowalne pliki tekstowe. Następnie można edytować wyniki w Ashampoo PDF lub wysłać je do programu Microsoft Word w celu dalszego przetwarzania.
Nie tylko program PDF pozwalają wypełnić interaktywne formy, ale obsługuje również bardziej ogólne formy, które zostały utworzone w formacie PDF dokumenty różnymi strukturami państwowymi. Zaoszczędzić czas i wypełnienie ankiety na komputer zamiast drukować i wypełniać je po staremu.
Program PDF można chronić swoje dokumenty z silnym 128-bitowe szyfrowanie AES w celu uniemożliwienia nieautoryzowanego otwarcia, edycji lub drukowania. Ty decydujesz, że czytelnicy będą mogli zrobić z dokumentami! Twoje pliki zawierają poufne tekst lub grafika? Czarny je stale z Ashampoo formacie PDF.
Łączenie dokumentów PDF w jeden plik
przeciągnij i upuść, aby połączyć dokumenty PDF w jeden plik
utwórz PDF portfolio
Przeciągnij obraz, aby utworzyć całe albumy
Automatyczne zawijanie tekstu
śledzić zmiany dokumentu
wbudowane sprawdzanie pisowni
użyć automatycznego dzielenia wyrazów
Wstawianie stron
zbiorów stron
zastosować numerację stron
chyba usuwanie i obracanie stron
użyj nagłówków i stopek
zastosować znaki wodne
Crop/maska osadzone obrazy
wyszukiwanie i zastępowanie czcionek
"znajdź i zamień" w dokumentach
wydania hiperłącza
dla Windows 10, Windows 8 i 8.1, Windows 7
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne newsy

Komentarze: 0   Wyświetleń: 11  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler