Elias Georgopoulos | épisode 20 | Sea Breeze #3 - While It Lasts
Pano2VR Pro 5.2.1 Multilingual
Pano2VR Pro 5.2.1 Multilingual
Pano2VR Pro 5.2.1 Multilingual (x86/x64) | 245.4 MB

Pano2VR to aplikacja do konwersji sferycznych lub cylindrycznych panoramicznych zdjęć w programie Adobe Flash 10, HTML5 (z webgl/iPhone/iPad), lub QuickTime VR (qtvr wszystko) z takimi funkcjami, jak niestandardowe skórki, кратномасштабный (гигапиксельных panoram), punkty i systemu kierunkowego dźwięku


formaty wejściowe$$Pano2VR$obsługuje płaski, cylindryczny, sferyczny (эквидистантная), kostka, ściany, krzyż, T uszczelka i QuickTime VR, jak formaty sygnału dodano możliwość konwersji między tymi formatami do retuszu twarzy Kuba. Obsługiwane formaty plików obrazów w formacie JPEG, PNG, TIFF, format bigtiff, Photoshop PSD/PSB (8, 16 lub 32 bitów na kanał), OpenEXR, blask i HDR, i QuickTime VR na pliki zakodowane w formacie JPEG.
Edytor skórek
edytora skórek pozwala stworzyć swój własny wygląd i panorama player. Można dodawać własne przyciski i grafiki, projektowanie gorących punktów i budować karty do wirtualnej wycieczki.
Można również dodać animacje i efekty dźwiękowe do skóry, aby pomóc użytkownikowi na interakcję z twoich zdjęć panoramicznych.
Edytor audio
z edytorem dźwiękowym można dodać różne dźwięki w swój plan, panorama. Można dodać prosty dźwięk tła i kierunek źródła dźwięku w przestrzeni 3D.
Możesz wybrać między różnymi dźwiękowego pola formularza, zmianę rozmiaru pośredniego, jak i bezpośredniego pola dźwiękowego i wybierz maksymalnie i poziom otoczenia, aby stworzyć swój własny dźwięk.
Lampa błyskowa eksportu$$Pano2VR$eksport panoramy, w tym wszystkie elementy graficzne w pliku SWF Flash 10. Pozwala to na większą kontrolę nad zachowaniem i ułatwia panorama z klientami, dodaj ją do systemu zarządzania treścią, lub umieścić go na blogu.
Cylindryczne, a także sześciennych panoramy można obracać automatycznie z wyborem kierunku jazdy, prędkości i opóźnienia. Panoramy mogą zawierać punkty, a także wstępnie zdefiniowane lub w pełni konfigurowalne skórki. Wbudowany edytor skóry pozwala dodawać mapy, linki, logo i inne informacje w panoramę w formie przyjaznej dla użytkownika.
Eksport w HTML5
w formacie HTML5 wyjście jest używany w webgl lub CSS3 3D transformacji pozwala na odtwarzanie panoramy na urządzeniach i przeglądarkach, które nie obsługują Flash, jak małych, mobilnych urządzeniach Apple. Skalowalna grafika wektorowa, punktu dostępu i skórki są obsługiwane również w weekendy i HTML5
.Program QuickTime VR na eksport
Pano2VR może eksportować cylindryczne i sześcienne panoramy w formacie QuickTime VR z subtiling dla postępowej , autorotacji, z wyborem kierunku jazdy, prędkości i opóźnienia, na przykład, dane użytkownika, flaga ochrony, a także podgląd.
Konwersja eksportu
z wyjściem transformacji można przypisać panoramy w różnych projekcjach do druku, wideo panoramy lub alternatywne panorama graczy, jak śpij-p
-

DOWNLOAD
rapidgatorPodobne newsy

Komentarze: 0   Wyświetleń: 109  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler