Episode n° 2 | Once Upon A Time - Season 3 | 24 Hours In A and E S15E04 480p x264-mSD 45 minutes
Garden Gnome Software Pano2VR v5.2.2 Pro Multilingual (Win/Mac)
Garden Gnome Software Pano2VR v5.2.2 Pro Multilingual (Win/Mac)
Garden Gnome Software Pano2VR v5.2.2 Pro Multilingual (Win/Mac) | 406 MB (Total)

Pano2VR to aplikacja do konwersji sferycznych lub cylindrycznych panoramicznych zdjęć w programie Adobe Flash 10, HTML5 (z webgl/iPhone/iPad), lub QuickTime VR (qtvr wszystko) z takimi funkcjami, jak niestandardowe skórki, кратномасштабный (гигапиксельных panoram), punkty i systemu kierunkowego dźwięku


Pano2VR obsługuje płaski, cylindryczny, sferyczny (эквидистантная), kostka, ściany, krzyż, T, uszczelki i QuickTime VR, jako formaty wejściowe z dodano możliwość konwersji między tymi formatami do retuszu twarzy. Obsługiwane formaty plików obrazów w formacie JPEG, PNG, TIFF, format bigtiff, Photoshop PSD/PSB (8, 16 lub 32 bitów na kanał), OpenEXR, blask i HDR, i QuickTime VR na pliki zakodowane w formacie JPEG.
Edytor skóry pozwala stworzyć swój własny wygląd i panorama player. Można dodawać własne przyciski i grafiki, projektowanie gorących punktów i budować karty do wirtualnej wycieczki.
Można również dodać animacje i efekty dźwiękowe do skóry, aby pomóc użytkownikowi na interakcję z twoich zdjęć panoramicznych.
Z edytorem dźwiękowym można dodać różne dźwięki w swój plan, panorama. Można dodać prosty dźwięk tła i kierunek źródła dźwięku w przestrzeni 3D.
Możesz wybrać między różnymi dźwiękowego pola formularza, zmianę rozmiaru pośredniego, jak i bezpośredniego pola dźwiękowego i wybierz maksymalnie i poziom otoczenia, aby stworzyć swój własny dźwięk.
$Pano2VR$$eksport panoramy, w tym wszystkie elementy graficzne w pliku SWF Flash 10. Pozwala to na większą kontrolę nad zachowaniem i ułatwia panorama z klientami, dodaj ją do systemu zarządzania treścią, lub umieścić go na blogu.
Cylindryczne, a także sześciennych panoramy można obracać automatycznie z wyborem kierunku jazdy, prędkości i opóźnienia. Panoramy mogą zawierać punkty, a także wstępnie zdefiniowane lub w pełni konfigurowalne skórki. Wbudowany edytor skóry pozwala dodawać mapy, linki, logo i inne informacje w panoramę w formie przyjaznej dla użytkownika.
Wyjście HTML5 służy do webgl lub CSS3 3D transformacji pozwala na odtwarzanie panoramy na urządzeniach i przeglądarkach, które nie obsługują Flash, jak małych, mobilnych urządzeniach Apple. Skalowalna grafika wektorowa, punktu dostępu i skórki są obsługiwane w wyjściowej HTML5 dla
.
Pano2VR może eksportować cylindryczne i sześcienne panoramy w formacie QuickTime VR z subtiling dla postępowej , autorotacji, z wyborem kierunku jazdy, prędkości i opóźnienia, na przykład, dane użytkownika, flaga ochrony, a także podgląd.

Z wyjściem transformacji można przypisać panoramy w różnych projekcjach do druku, wideo panoramy lub alternatywne panorama graczy, jak śpij-p
-

DOWNLOAD
rapidgatorPodobne newsy

Komentarze: 0   Wyświetleń: 75  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler